ایران اس‌اس‌دی

سایت ایران اس‌اس‌دی با هدف افزایش آگاهی مشتریان در بازار کشور عزیزمان، دست به تهیه مطالب مرتبط با نحوه تولید و کارکرد قطعات فنی جدید بازار جهانی رایانه و به‌خصوص درایوهای جامد، معرفی شرکت‌های عمده تولیدکننده و برترین برندها و قطعات معرفی شده تا این لحظه در هر رده و سری، و واردات و فروش تخصصی این قطعات راه‌اندازی شده است.
هدف از راه‌اندازی سایت حاضر، ارتقاء آگاهی درباره فن‌آوری‌های نوین بازار جهانی و تحولاتی است که در چند ساله گذشته، به‌خصوص در حوزه مصرفی کاربران شخصی رایانه، صورت گرفته است. از جمله این فن‌آوری‌ها که به سرعت نبض بازار را در دست گرفت، درایوهای با عمر طولانی و کاربری حرفه‌ای‌تر نسبت به هاردهای HDD فلش‌مموری‌ها، و پلیرهاست. این فن‌آوری جدید که درایو حالت جامد یا ‌SSD نامیده میشود، با درک صحیح و به‌موقع نیاز روزافزون مصرف‌کنندگان به ذخیره جدی حجم بالایی از اطلاعات در کنار اجرای سریع برنامه‌ها، تولید و روانه بازار شد.
هم‌اکنون، شرکت‌های بسیاری پیشرو تولید ‌SSD هستند و رقابت بر سر بهچنگ آوردن بازار توسط این شرکت‌ها، نشان‌دهنده گسترش جدی تقاضا برای این قطعه است. امید است راه‌اندازی این سایت از سوی شرکت تجاری اپ‌سیستم ایلیا، کمکی باشد در جهت به‌روز نگه‌داشتن مصرف‌کننده شخصی و شرکتی ایرانی با جهان فن‌آوری رایانه.